طرح از: عبدالرضا زرگری

هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام آزادگان ،

سایپا شمال - ابومسلم خراسان  ، 

یکشنبه  4 اسفند ماه 92  - ساعت 14:15 ، 

ورزشگاه وطنی قائمشهر ،

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

 

 

 

هفته بیست ویکم

یکشنبه : 4 اسفند

14:15 سیاه جامگان مشهد - نیروی زمینی (ثامن الائمه)

14:30 فولاد یزد - پدیده مشهد (شهید نصیری یزد)

14:30 گیتی پسند اصفهان – گل گهر سیرجان (آرارت اصفهان)

14:30 سایپا شمال – ابومسلم خراسان (شهید وطنی قائمشهر)

14:30 نفت و گاز گچساران - نفت مسجد سلیمان (اختصاصی نفت و گاز)

14:30 مس رفسنجان - پاس همدان (شهدای نوش آباد)

15: استقلال اهواز- نساجی مازندران (تختی اهواز)

15: الوند همدان – صنعت نفت آبادان (قدس همدان)

15: شهرداری بندرعباس- گهر دورود (خلیج فارس بندرعباس)

15: راهیان کرمانشاه – پیکان (آزادی کرمانشاه)

15: ایرانجوان بوشهر- یزد لوله (شهید بهشتی بوشهر)

15: البدربندرکنگ - آلومینیوم هرمزگان (اختصاصی البدر)

 

هفته بیست و دوم

جمعه : 9 اسفند

14:30 ابومسلم خراسان – پارسه تهران (ثامن الائمه مشهد)

شنبه :10 اسفند

14:45 پدیده مشهد - شهرداری یاسوج (ثامن الائمه مشهد)

14:45 نیروی زمینی - استقلال اهواز (شهدای نزاجا)

14:45 نساجی مازنداران- گیتی پسند اصفهان (شهید وطنی قائمشهر)

14:45 گهر دورود- الوند همدان (تختی دورود)

14:45 گل گهر سیرجان- شهرداری بندرعباس (اختصاصی گل گهر)

14:45 پیکان - ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه (پیکانشهر)

14:45 یزد لوله – مس رفسنجان (شهید نصیری یزد)

15: آلومینیوم هرمزگان – نفت و گاز گچساران (خلیج فارس بندرعباس)

15: پاس همدان- البدر بندرکنگ (قدس همدان)

15:15صنعت نفت آبادان- فولاد یزد (تختی آبادان)

15:15 نفت مسجد سلیمان – سایپا شمال (شهید بهنام محمدی)

 

 

هفته بیست و سوم

جمعه: 16 اسفند

15: شهرداری یاسوج - صنعت نفت آبادان (تختی یاسوج)

15: گیتی پسند اصفهان - نیروی زمینی تهران (آرارات اصفهان)

15: فولاد یزد - گهر دورود (شهید نصیری یزد)

15: شهرداری بندرعباس - نساجی مازندران (خلیج فارس بندرعباس)

15: پارسه تهران - نفت مسجد سلیمان (صنایع دفاع)

15: مس رفسنجان - پیکان تهران (تختی رفسنجان)

15: پرسپولیس شمال - آلومینیوم هرمزگان (شهید وطنی قائمشهر)

15: بدر بندر کنگ – یزد لوله (اختصاصی بدر بندر کنگ)

15: نفت و گاز گچساران - پاس همدان (اختصاصی نفت و گاز)

15: 15 استقلال اهواز- سیاه جامگان مشهد (تختی اهواز)

15: 15الوند همدان- گل گهر سیرجان (قدس همدان)

15:15 ایرانجوان بوشهر - راهیان کرمانشاه (شهید بهشتی بوشهر)

 

 

هفته بیست و چهارم

جمعه: 23 اسفند

14:45 سیاه جامگان مشهد - گیتی پسند اصفهان (ثامن الائمه مشهد)

15: گهر دورود - شهرداری یاسوج (تختی دورود)

15: نیروی زمینی تهران - شهرداری بندرعباس (شهدا نزاجا)

15: گل گهر سیرجان - فولاد یزد (اختصاصی گل گهر)

15: نساجی مازندران - الوند همدان (شهید وطنی قائمشهر)

15: پیکان تهران - بدر بندر کنگ (شهدا شهر قدس)

15: یزد لوله - نفت و گاز گچساران (شهید نصیری یزد)

15:15 صنعت نفت آبادان - پدیده مشهد (تختی آبادان)

15:15 نفت مسجد سلیمان - ابومسلم خراسان (شهید بهنام محمدی)

15:15 راهیان کرمانشاه - مس رفسنجان (کارگران کرمانشاه)

15:15 آلومینیوم هرمزگان - پارسه تهران (خلیج فارس بندرعباس)

15:15 پاس همدان - پرسپولیس شمال (قدس همدان)

 

هفته بیست و پنجم

یکشنبه: 10 فروردین  

16:15 گیتی پسند اصفهان - استقلال اهواز (آرارات اصفهان)

16:15 پدیده مشهد - گهر دورود (ثامن الائمه مشهد)

16:15 شهرداری بندرعباس - سیاه جامگان مشهد (خلیج فارس بندرعباس)

16:15 شهرداری یاسوج - گل گهر سیرجان (تختی یاسوج)

16:15 الوند همدان - نیروی زمینی تهران (قدس همدان)

16:15 فولاد یزد - نساجی مازندران (شهید نصیری یزد)

16:15 مس رفسنجان - ایرانجوان بوشهر (تختی رفسنجان)

16:15 بدر بندر کنگ - راهیان کرمانشاه (اختصاصی بدر بندر کنگ)

16:15 پارسه تهران - پاس همدان (صنایع دفاع) تهران

16:15 نفت و گاز گچساران - پیکان تهران (اختصاصی نفت  وگاز)

16:15 پرسولیس شمال - یزد لوله (شهید وطنی قائمشهر)

 

دوشنبه 11 فروردین 93

16:15 ابومسلم خراسان - آلومینیوم هرمزگان (تختی مشهد)

 

 

هفته بیست و ششم

سه شنبه: 19 فروردین

16:15 گهر دورود - صنعت نفت آبادان (تختی دورود)

16:15 استقلال اهواز- شهرداری بندرعباس (تختی اهواز)

16:15 گل گهر سیرجان - پدیده مشهد (اختصاصی گل گهر)

16:15 سیاه جامگان مشهد - الوند همدان (ثامن الائمه مشهد)

16:15 نساجی مازندران - شهرداری یاسوج (شهید وطنی قائمشهر)

16:15 نیروی زمینی تهران - فولاد یزد (شهدا نزاجا)

16:15 آلومینیوم هرمزگان - نفت مسجد سلیمان (خلیج فارس بندرعباس)

16:15 ایرانجوان بوشهر- بدر بندر کنگ (شهید بهشتی بوشهر)

16:15 پاس همدان - ابومسلم خراسان (قدس همدان)

16:15 راهیان کرمانشاه - نفت و گاز گچساران (کارگران کرمانشاه)

16:15 یزد لوله - پارسه تهران (شهید نصیری یزد)

16:15 پیکان تهران - پرسپولیس شمال (شهدا شهر قدس)




طبقه بندی: اخبار، فوتبال، لیگ آزادگان، برنامه بازیها،  
برچسب ها: برنامه بازی، ابومسلم،
ارسال توسط مصطفی رحمتی
پیام های کوتاه شما...
آرشیو مطالب
ابر برچسب ها
امکانات جانبی


وبگاه رسمی هواداران باشگاه ابومسلم خراسان
اوقات شرعی
هر روز در محضر قرآن









حدیث روز
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
ما را در گوگل محبوب کنید
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس