سرمربی ابومسلم: بعضی‌ها به جای کمک در فکر برهم زدن تمرکز ما هستند


سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان پس از پیروزی تیمش برابر راهیان كرمانشاه گفت: بعضی‌ها نه تنها به تیم کمک نمی‌کنند بلکه به فکر برهم زدن تمرکز ما هم هستند. علی حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، افزود: برای كوچكترین هزینه‌ای در تیم مشكل داریم و در همین شرایط  برخی از بازیكنان غیر بومی را از هتل بیرون كردند و با هزینه شخصی آن‌ها را در هتل دیگر مستقر كرده‌ام زیرا در این شرایط بعضی‌ها نه تنها به تیم کمک نمی‌کنند بلکه به فکر برهم‌زدن تمرکزمان هم هستند....

وی تصریح كرد: پس از اینكه حرف‌های زیادی در مورد وضعیت تیم زدیم، احساس كردیم كسی دوست ندارد به ابومسلم كمك كند و بعد از شكست ما مقابل پیكان فهمیدیم كه شرایط  در حال بدتر شدن است و تصمیم گرفتیم با تمام وجود تمرین كنیم و امتیازات عقب افتاده خود را جبران كنیم.

وی ادامه داد: در بازی مقابل راهیان كرمانشاه پس از دریافت گل اول تغییر تاكتیك دادیم و طی 12 دقیقه توانستیم سه گل وارد دروازه حریف خود بكنیم.

حنطه تاكید كرد: راهیان كرمانشاه تیم خوبی بود و حتی برای این بازی 48 ساعت زودتر وارد مشهد شده بود اما با غیرت بازیكنانم توانستیم امتیازات ارزشمند این دیدار را كسب كنیم.

اهم رویدادهای وبگاه رسمی هواداران ابومسلم خراسان