آقای کفاشیان وقتی که فهمیده این حرف‌ها دروغ است از ما خواسته که این صحبت‌ها را تکذیب کنیم و من هم با قدرت و با قاطعیت تمام این موضوع را تکذیب می‌کنم. سایت گل – پس از حضور کفاشیان در شبکه ورزش و صحبت‌هایی که پیرامون مالکیت ابومسلم کرد، خداداد عزیزی در حالی که از این موضوع ناراحت بود به سایت گل گفت:« آقای کفاشیان اعلام کرده که آقای وفایی طی اعلامی گفته است که من نمی‌توانم برای ابومسلم هزینه کنم و پول ندارم و آقای سحرخیز بیاید و قرارداد ثبت کند و جالب است این نامه را مدیرکل ورزش خراسان به آ,ای کفاشیان داده است و ایشان هم طی آن نامه اعلام کرده است که آقای سحرخیز می‌تواند قرارداد آنها را ثبت کرده و کارت‌های بازیکنان صادر شود. ابتدا من باید بگویم که آقای کفاشیان وقتی که فهمیده این حرف‌ها دروغ است از ما خواسته که این صحبت‌ها را تکذیب کنیم و من هم با قدرت و با قاطعیت تمام این موضوع را تکذیب می‌کنم و مثل 3 سال گذشته هزینه‌های تیم را پرداخت می‌کنیم و از هر لحاظ پای تیم خودمان می‌ایستیم ولی خواهشم از کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال این است که زمانی که می‌خواهد چیزی را در رسانه ملی اعلام کند قبل از آن یک استعلام بگیرد....

ما یک طرف دعوا هستیم و طرف دیگر از خودشان به دروغ از جانبه ما صحبت کرده‌اند من انتظار داشتم که آقای کفاشیان به خود من زنگ می‌زد و واقعیت را از من می‌پرسید چرا که پس از صحبت‌های آقای کفاشیان باور کنید تلفن ما سوخت آنقدر که با ما تماس گرفتند چرا که طرفداران واقعی ابومسلم به تیم ما وابسته هستند و برای حضور این تیم لحظه‌شماری می‌کنند.»

خداداد عزیزی در پایان گفت:« من تمام این صحبت‌ها را تکذیب می‌کنم و خواهشم از آقای امیری صالحی سرپرست محترم وزارت ورزش این است که به این قضیه رسیدگی کند چطور می‌شود مدیرکل یک استان این کار را به دروغ انجام د هد و از طرف ما صحبت کند. ما قرارداد بازیکنان را ثبت کردیم و نقل و انتقالات هم تمام شده و3 بازی انجام شده چطور می‌شود گروه دیگر بخواهد کلیه قراردادها را ثبت کند. اگر قرار باشد مجموع اداره کل قرارداد بازیکنان را بعد از 3 بازی ثبت کند باید این امکان به پیکان و پاس که می‌خواهند بازیکنان جدید بیاورند بدهید و حتی به تیم گهر که با آمدن ممدیران جدیدش بدش نمی‌آید تیمی دوباره را از نوع بسازد و قرارداد ثبت کند. 

امیدوارم آقای کفاشیان که در راس فدراسیون فوتبال هستند بداند من خداداد عزیزی به عنوان یک پیشکسوت که برای فوتبال این مملکت زحمت کشیده‌ام از حق و حقوق بازیکنانی که قراردادشان ثبت شده نمی‌گذرم و در درجه دوم خواهش می‌کنم وقتی کسی از طرف من صحبت می‌کند ایشان با خود من تماس بگیرد و از من صحت موضوع را بپرسد. امیدوارم در این قضیه هر چه زودتر حق به حق‌دار برسد تا ما بتوانیم تیم خوبی که جمع‌آوری کرده‌ایم و برای موفقیت دور هم جمع شده‌ایم در مسابقات شرکت کنیم تا بتوانیم به لطف خدا باعث شادی مردم خراسان بشویم.

سایت خبرآنلاین هم در این خصوص می نویسد:

عزیزی:آقای کفاشیان تو مثلا متولی فوتبالی!/ این بار با خداداد طرفید؛ نمی گذارم حق 27 نفر خورده شود

حرف های پاسی از شب گذشته علی کفاشیان با واکنش تند خداداد عزیزی روبه رو شد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ 3 هفته پس از آغاز بازی های لیگ یک همچنان قصه مالکیت باشگاه ابومسلم مشهد ادامه دارد. حالا این بار فدراسیون فوتبال است که بر خلاف احکام قبلی خود راه تعامل با وزارت ورزش را در پیش گرفته است علی کفاشیان در یک برنامه زنده تلویزیونی که از شبکه ورزش پخش می شد گفت چون وفایی اعلام کرده توان مالی تیمداری در لیگ یک را ندارد ، مالکیت تیم ریشه دار خراسانی به اداره کل تربیت بدنی این استان واگذار می شود. یک روز بعد از استعفای آیت اللهی از هیات فوتبال فارس ، این دومین قدم در راستای کرنش فدراسیون فوتبال در برابر تشکیلات جدید وزارت ورزش است.

کاری که البته با سد محکمی به نام خداداد عزیزی روبروست. یکی از محبوب ترین چهره های تاریخ فوتبال ایران که حالا می گوید با این حکم غیر قانونی حق 27 بازیکنی که به خاطر او به مشهد رفتند ضایع می شود و می گوید سینه سپر می کند و تا ته قصه حتی یکتنه برابر این حکم می ایستد:« ببخشید آقای کفاشیان شما متولی این فوتبالی. شما مردی هستی که باید قانون را در فوتبال اجرا کنی. شما از کجا فهمیدی که ما نمی خواهیم یا پول نداریم تیمداری کنیم که این حرف را رفتی در یک برنامه تلویزیونی زنده گفتی؟ الان آقای وفایی ما به شما زنگ زده و گفته ای نامه ای از طرف آقای هاشمی جواهری برای تان آمده که در آن گفتند وفایی تیمداری نمی کند. برادر من معلوم است که آقای جزایری این را می گوید. او آن طرف دعوا است و باید این را بگوید . بعد شما روی حرف او این ها را گفتی؟ آن هم در یک برنامه زنده تلویزیونی ؟ ببینم اصلا حرف ما را شنیدی و این را رفتی گفتی؟ همه کارهایت همین طور است آقای رئیس؟ »

او که باورش نمی شود حرف های رییس که از تلویزیون شنیده این قدر ساده یک دعوا را به سود طرف مقابل تمام کند ، می گوید:« همین؟ تمام شد؟ بروند ثبت کنند؟ اصلا قوانین فوتبال را خواندید؟ کجای دنیا یک تیم می تواند قرارداد 22 بازیکن را 3 هفته بعد از آغاز لیگ ثبت کند؟ مگر همین طوری خانه خاله است که این ها بروند قرارداد ثبت کنند؟ بابا فدراسیون شما با این وضعیت چطور بهترین فدراسیون آسیا شده؟ واقعا مطمئنید این جایزه را بردید؟ از کجا به ذهن تان رسید که با حرف های یک طرف دعوا درباره عدم تمایل طرف مقابل می توانید رای به آن طرف بدهید. بعد هم این آقایان که تا دیروز اصلا می گفتند تیم مال خودشان است. الان می گویند ما پول نداریم . این حرف شان که یعنی تیم مال ماست و بهانه شان پول نداشتن ماست . اگر این است بیایید از ما بپرسید پول داریم یا نه تا پول های مان را رو کنیم.»

اما ممکن نیست این وسط خداداد عزیزی طعمه یک دعوای زرگری شده باشد؟ او می گوید:« ببینید من آبرویم را وسط گذاشتم. برایم فرقی ندارد چه اتفاقی می افتد. مهم تیم ابومسلم است و بازیکنانی که روی حرف خداداد عزیزی زندگی شان را ول کردند و آمدند مشهد. 27 نفر به خاطرذ من با این تیم قرارداد بستند. آنها که جواهری یا وفایی نمی شناسند. از زندگی افتادند ، آمدند با ابومسلم قرارداد رسمی بستند. بعد یک دفعه می خواهید بزنید زیر همه چیز و زندگی این ها را به هم بریزید؟ من از آن مربی ها نیستم که بازیکنم را ول کنم. من پای بچه هایم می ایستم. آقای کفاشیان و بقیه دوستانی که اینجا نشستید یادتان باشد با خداداد طرفید. تا آخرین لحظه می ایستم و یکتنه نمی گذارم حق بچه هایم را بخورید. این بار با من طرفید حتی اگر بهایش هرچه بخواهد باشد.»