مدیر فنی تیم ابومسلم خراسان رضوی با بیان اینکه ماجرای تیم ابومسلم قصه هزار و یک شب است گفت: کل سهام ابومسلم مگر چقدر است که برای آن 400 درصد سهام دار وجود دارد پس بیایید کاری نکنیم که ابومسلم به سرنوشت پیامی دچار شود، که معلوم نیست الان در جزایر ماکائو بسر می برد یا در جایی دیگر. به گزارش خبرنگار مهر، خداداد عزیزی صبح جمعه در حاشیه همایش هیئت رئیسه فدراسیون و روسای هیئت های فوتبال استان های سراسر کشور در محل هتل ثامن الائمه مشهد اظهار کرد: دولت به هیچ عنوان حق دخالت در بحث مالکیتی تیم ابومسلم را ندارد. مدیر فنی تیم ابومسلم خراسان رضوی در پاسخ به صحبت هوشنگ نصیر زاده کارشناس داوری که گفته بود شکایت خداد عزیزی حتی به پلیس راه مشهد هم نخواهد رسید گفت: آقای نصیر زاده که حتی پلیس راه مشهد را هم بلد نیست بگوید آیا ایشان کارشناس راهنمایی رانندگی و پلیس راه هستند یا کارشناس داوری که یک چنین نظری داده اند....

عزیزی تاکید کرد: طبق قوانین بین المللی فوتبال دولت ها حق دخالت در فوتبال را ندارد و سپردن سرنوشت تیم فوتبال ابومسلم به هاشمی جواهری مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی کاری غیر قانونی است.

وی بیان کرد: در حال حاضر مسئله اصلی ما مالکیت ابومسلم نیست ما به دنبال حل مشکل مدیریت این تیم هستیم چرا که ابومسلم 50 مدعی مالکیت دارد و هیچ کسی نمی تواند این مشکل را حل کند.

مدیر فنی تیم ابومسلم خراسان رضوی اظهار کرد: اگر وزارت قصد دخالت دارد ما کنار می کشیم امام قبل از آن یک میلیارد و 200 میلیون بدهی تیم را خود آقایان بپردازند تکلیف 27 بازیکن ما را نیز مشخص کنند مدیریت تیم مال خودشان ما کنار خواهیم کشید.

عزیزی گفت: این نمی شود که وفایی یازده و نیم میلیارد هزینه کند خیلی راحت بگویند خداحافظ پس تکلیف این هزینه ها را چه کسی باید مشخص کند ضمن اینکه مگر می شود مدیر کل یک استان شب بخوابد و صبح از خواب بیدار شود بگوید تیم مال فلان دوستم و بعد سه ماه دیگر همین کار را تکرار کند.

وی اظهار کرد: فرض را بر این بگیریم که سرنوشت ابومسلم را به مدیر کل ورزش بدهند فردا که این آقا عوض شد و فرد دیگر آمد تکلیف چه خواهد شد آیا ایشان هم تیم را از نفر قبلی می گیرد و به یکی از دوستانش می دهد.

مدیر فنی تیم ابومسلم خراسان رضوی تصریح کرد: طبق نامه خود آقایان در فدراسیون ما با 27 بازیکن قرار داد بسته ایم و همه قرار دادها رادر فدراسیون نیز به ثبت رسانده ایم و حالا که فصل نقل و انتقالات تمام شده چگونه می خواهند تیم دیگری را با نام ابومسلم وارد مسابقات کنند اصلا مگر می شود پس از اتمام نقل و انتقالات برای تیم کارت حضور در مسابقه صادر شود و بنده به همه مسئولان فدراسیون هشدار می دهم این یک کار غیر قانونی است.

عزیزی تاکید کرد: آقای مدیر کل ورزش استان اصلا نگران ابومسلم نیست و فقط می خواهد دعوا را ببرد، حالا فرض را هم بر این بگیریم که شما برنده شدید آیا پول دارید که خرج ابومسلم کنید.

وی بیان کرد: تیم ابومسلم که چند روز قبل به منظور انجام اولین دیدارش به یزد سفر کرده بود حتی پول هتل محل اقامتش را نداشت تا بدهد و مجبور شدند از صبح تا شب یک نفر را در آنجا گرو بگذارند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار کرد: با رفیق بازی نمی توان در فوتبال کاری انجام داد و تیمی که پول نداشته باشد نیز با مشکل روبرو می شود با چک کشیدن هم مشکلی حل نمی شود و اگر آقایان می خواهند با چک های بدون پشتوانه مسئله را حل کنند من خودم همین الان به جای یک میلیارد چهار میلیارد تومان چک می کشم.

عزیزی با ابیان اینکه ماجرای تیم ابومسلم قصه هزار و یک شب است گفت: کل سهام ابومسلم مگر چقدر است که برای آن 400 درصد سهام دار وجود دارد پس بیایید کاری نکنیم که ابومسلم به سرنوشت پیامی دچار شود که معلوم نیست الان در جزایر ماکائو بسر می برد یا در جایی دیگری است.

وی اظهار کرد: من آدم سیاسی نیستم و برای جمع کردن رای هم وارد عرصه فوتبال نشده ام برای بنده فقط تیم ابومسلم مهم است و می خواهم این تیم به سرنوشت دیگر تیم  مشهدی دچار نشود.

مدیر فنی تیم ابومسلم خراسان رضوی افزود: متاسفانه همه به دنبال لابی کردن هستند تا بتوانند سرنوشت ابومسلم را در اختیار بگیرند و در صورتی که کار غیر قانونی از طرف فدراسیون سر بزند به afc  و فیفا شکایت خواهم کرد و ول کن قضیه نخواهم بود.