مربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: ابومسلم تنها با حضور 13 تن از بازیکنان خود در بازی با تیم صنعت ماشین‌سازی تبریز حاضر شد. علی هاشمی در رابطه با بازی اخیر ابومسلم در برابر تیم صنعت ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: ابومسلم تنها با 13 تن از بازیکنانش در این بازی حضور یافت و فقط یک بازیکن برای تعویض و یک دروازه‌بان ذخیره در اختیار داشتیم. وی ادامه داد: بیشتر بازیکنان اصلی به دلایلی مانند سه اخطاره بودن و مصدومیت ما را در این بازی همراهی نکرده و برخی از نفرات تیم نیز به تشخیص خود در رقابت با ماشین‌سازی حاضر نشدند. هاشمی در مورد اقدامات باشگاه ابومسلم در مورد بازیکنانی که در رقابت این تیم با تیم صنعت ماشین‌سازی تبریز غایب بودند تصریح کرد: قرار است باشگاه در این رابطه اقدام کرده و تصمیم خود را اعلام خواهد کرد...

مربی ابومسلم خراسان خاطرنشان کرد: در این بازی ما از بازیکنان جوان‌تر و کسانی که در طول فصل بازی نکرده بودند استفاده کردیم، با تمام این مسایل بازیکنان ما از تمام توان خود استفاده کردند و نهایتا بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود ما خاتمه یافت.


هاشمی افزود: با کسب این نتیجه، تیم ابومسلم توانست با قرار گرفتن در جایگاه ششم جدول به رقابت‌های این فصل خود پایان دهد.


وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو در مورد وضعیت تیم ابومسلم خراسان در رقابت‌های فصل جاری به ایسنا گفت: ما از نیم‌فصل دوم، عهده‌دار اداره ابومسلم شدیم، اگر کادر ما از ابتدای فصل سکان هدایت این تیم را بر عهده می‌گرفت، بدون شک ابومسلم صعود می‌کرد.


مربی ابومسلم خراسان اضافه کرد: ابومسلم در دور برگشت رقابت‌ها نتایج خوبی را به دست آورد اما نتوانست به تیم‌های بالاتر خود برسد، چون می‌بایست در دور رفت امتیازگیری می‌کرد؛ این تیم در دور رفت تنها 15 امتیاز کسب کرد، این در حالی است که پس از ورود ما به عرصه اداره تیم، در بازی‌های برگشت توانستیم 23 امتیاز به دست آوریم و بیش از این در توان ابومسلم نبود؛ علاوه بر این ابومسلم در برخی مقاطع دچار بدشانسی شد.


وی اظهار کرد: اگر حتی چند هفته زودتر کادر ما به این تیم اضافه می‌شد، توان صعود از این گروه را داشتیم.


هاشمی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات ابومسلم مسایل مالکیتی آن بود که باعث شد این تیم به نوعی قربانی مشکلات مالکیتی باشگاه نیز شود؛ به خصوص در نیم‌فصل دوم ابومسلم با مشکلات مالی روبه‌رو بود در حالی که در ابتدای فصل این مسایل وجود نداشت و قرارداد بازیکنان به طور کامل پرداخت شده بود.


مربی ابومسلم خراسان در مورد برنامه‌های این تیم در آینده تصریح کرد: در حال حاضر مذاکراتی با برگی‌زر برای ابقاء وی در تیم برای فصل آینده شده است که در چند روز آینده نتایج آن مشخص خواهد شد، اما برای موفقیت این تیم در ابتدا باید مشکلات این باشگاه حل شود.


وی خاطرنشان کرد: تنها راه موفقیت این تیم در فصل آینده رفع مشکلات مالکیتی و حواشی باشگاه ابومسلم است؛ این به عهده اداره ورزش و جوانان است که این مشکلات را حل کند تا تنها دغدغه تیم، پشت سر گذاشتن بازی‌ها باشد نه مسایل حاشیه‌ای.


هاشمی تصریح کرد: ابومسلم توان صعود داشته و لیگ دسته یک برازنده شخصیت این تیم نیست.


وی در مورد وعده‌های حمایتی از باشگاه ابومسلم خراسان گفت: علاقه‌مند هستیم که ابومسلم از تمام ظرفیت‌های استان استفاده کند و ما نیز آمادگی آن را داریم؛ ابومسلم تنها با همت تمام مسوولان استان، صعود خواهد کرد.