مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم با اعلام اینکه قراردادش را با این باشگاه سفید امضا کرده، گفت: اگر تا هفته آینده تکلیف مالکیت ابومسلم مشخص نشده و مشکلات این باشگاه برطرف نشود، از سمت خود کناره‌گیری خواهد کرد. خداداد عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت همکاری خود با با باشگاه ابومسلم ضمن بیان مطلب فوق گفت: به خاطر حل نشدن مسائل مالکیتی باشگاه ابومسلم از این تیم جدا شده بودم زیرا مالکان جدید باشگاه گفتند تا زمانی که تکلیف مالکیت ابومسلم مشخص نشود، دیگر هزینه نمی‌کنند، البته در این خصوص حق را به آنها می‌دهم.وی اضافه کرد: در آخرین نشستی که مالکان باشگاه با مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خراسان رضوی داشتند، آنها قول دادند که این مشکل را بزودی حل می‌کنند...

مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم تاکید کرد: مالکان ابومسلم که تا این لحظه به طور میانگین حدود 40 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌اند، رفتار خوبی داشته و با آنها مشکلی ندارم. در واقع آنها رفقای خوبی برای من هستند و به همین دلیل نیز قرارداد خود را با آنها سفید امضا کرده‌ام.

وی افزود: اگر مسئولان اداره ورزش و جوانان استان تکلیف مالکیت ابومسلم را مشخص نکنند و این موضوع باعث شود که مالکان جدید دیگر برای تیم هزینه نکنند، من نیز از مسئولیت خود کناره‌گیری می‌کنم زیرا دوباره تیم دچار حاشیه می‌شود. در تیمی هم که مشکلات و مسائل مالی گریبانگیر آن می‌شود، کار کردن و نتیجه گرفتن خیلی سخت است.

عزیزی در پاسخ به این پرسش که با توجه به نتایجی که ابومسلم گرفته آیا بازهم این تیم شانس صعود به لیگ برتر را دارد؟، گفت: درست است که 10 یا 11 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم اما با پتانسیلی که ابومسلم از هرنظر دارد، هنوز از شانس بالایی برای صعود به رقابت‌های لیگ برتر برخوردار است.