بازیكن تیم ابومسلم: ابومسلم ظرفیت صعود به لیگ برتر را دارد و اگر برای تیم حاشیه درست نكنند، ظرفیت صعود به لیگ برتر را داریم. سعید چاه‌جویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: در حال حاضر تیم ابومسلم از لحاظ روحی و فنی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد، اما یك عده افراد دوست ندارند این تیم لیگ برتری شود.  بازیكن تیم فوتبال ابومسلم خراسان رضوی افزود: به دلیل شروع خدمت مقدس سربازی نزدیك به دو سال از تیم ابومسلم دور بودم و در تیم فجر شهید سپاسی بازی كردم. ...
وی ادامه داد: پس از پایان سربازی از تیم‌های مختلف لیگ برتری همچون پیكان، صبا و شاهین بوشهر پیشنهاد داشتم و حتی رایزنی‌هایی هم برای حضور در نفت تهران و استقلال با من انجام شد. 
بازیكن تیم فوتبال ابومسلم خراسان رضوی افزود: درست در زمانی كه قصد داشتم با یكی از این تیم‌ها قرارداد خود را ثبت كنم به یكباره متوجه شدم كه هنوز یكسال دیگر با ابومسلم قرارداد داشته و باید در این تیم بازی كنم. 
وی اظهار داشت: از اینكه به ابومسلم آمده‌ام ناراضی نیستم ولی دوست داشتم تا این تیم در لیگ برتر بازی می‌كرد. 
چاه‌جویی تصریح كرد: تیم ابومسلم در چند سال اخیر همواره با مشكلات مالی مواجه بوده است، البته در این فصل و با آمدن وفایی هنوز با مشكل خاصی روبه‌رو نبوده‌ایم و ایشان نیز همواره از بازیكنان حمایت داشتند. 
وی ادامه داد: البته وفایی به تنهایی نمی‌تواند از پس مشكلات مالی ابومسلم برآید و باید مسئولان خراسان رضوی هم در كنار وفایی به ابومسلم كمك كنند. 
بازیكن تیم ابومسلم افزود: جایگاه ابومسلم خراسان این جایگاهی نیست كه امروز می‌بینیم و این تیم باید در لیگ برتر بازی می‌كرد و حتی این ظرفیت را هم داشت كه در جام باشگاه‌های آسیا بازی كند. 
وی ادامه داد: اما مدیرانی كه در گذشته در این تیم حضور داشتند، اجازه پیشرفت را با مدیریت غلط خود از این تیم گرفتند و بودجه‌هایی را كه باید صرف ابومسلم می‌كردند، حیف و میل كردند. 
چاه‌جویی همچنین درباره بستن بازوبند كاپیتانی تیم ابومسلم هم گفت: من نیازی نمی‌بینم كه در لیگ دسته اول به دنبال كاپیتانی باشم، ‌چرا كه در حال حاضر تمام ذهنم را نتیجه گرفتن ابومسلم و انجام بازی‌های بی‌نقص برای این تیم فرا گرفته است. 
وی ادامه داد: البته اگر ابومسلم در لیگ برتر بود دوست داشتم تا كاپیتان تیم باشم اما در حال حاضر نیازی به این كار نمی‌بینم، چرا كه ادامه دادن موضوع كاپیتانی در ابومسلم ایجاد حاشیه می‌كند.