هافبک اخراجی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: اخراج من از ابومسلم قطعا فنی نبود، حاشیه‌هایی بود که خودشان به وجود آوردند. ابراهیم اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، افزود: اول گفتند به دنبال بازوبند کاپیتانی هستم، آخر من که کاپیتان پرسپولیس بوده‌ام چه نیازی به بازوبند دارم؟ وی با بیان این که دیگر از این بلاتکلیفی خسته شده ام، افزود: از طرف کادر فنی به من گفتند 10 روز به مرخصی برو، 10روز که تمام شد گفتند مشکل خانوادگی داشته‌ام، اما حالا نمی‌فهمم چرا این قدر باید معطل یک رضایت‌نامه باشم....
اسدی ادامه داد: طی همین هفته برای گرفتن رضایتنامه‌ام به مشهد می‌روم تا بتوانم با خیال راحت به پیشنهادات دیگرم فکر کنم، امیدوارم با توجه به رابطه خوبی که با مدیریت باشگاه دارم این بار بتوانم رضایتنامه‌ام را از باشگاه بگیرم.

وی اضافه کرد: از ابتدا رابطه‌ام با مدیریت باشگاه خوب بوده و همچنان هم همین‌طور است، اما واقعا هیچ‌وقت دلیل اختلاف کادر فنی با خودم را نفهمیدم.

هافبک اخراجی تیم فوتبال ابومسلم خراسان اظهار كرد: از طرف غیاثیان، سرمربی تیم به من پیام رساندند که دیگر سر تمرین نیایم و به او هم زنگ نزنم. من که برای سر تمرین رفتن خواهش کسی را نمی‌کنم و به کسی هم زنگ نمی‌زنم، اما جالب اینجا بود که سرمربی تیم گفته بود من با ابراهیم اسدی بیرون از زمین رفاقت دارم و نمی‌توانیم با هم در میدان فوتبال کار کنیم!

ابراهیم اسدی با اظهار تعجب از این اظهار نظر غیاثیان گفت: من تا قبل از اینکه وارد مشهد شوم، اصلا غیاثیان را نمی‌شناختم چه برسد به این که با ایشان رفاقتی داشته باشم. غیاثیان مربی من بوده و اگر هم رابطه‌ای بوده در حد فوتبال و ورزش بوده است.

وی اظهار كرد: دوست ندارم مثل بعضی‌ها ادعا کنم که یک روزی مسائل ناگفته فوتبال مشهد را افشا خواهم کرد اما باور کنید اگر قرار باشد گوشه‌ای از اتفاقات ابومسلم را بیان کنم یک کتاب می‌شود.

هافبک اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره شرایط فعلی‌اش نیز خاطرنشان کرد: تمرینات خودم را به صورت شخصی پیگیری می‌کنم. پیشنهاداتی هم دارم که به زودی با توجه به نزدیک شدن نقل و انتقالات نیم ‌فصل به یکی از آن‌ها پاسخ می‌دهم.