جبار قوچان نژاد عصر پنجشنبه پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم هرمزگان در مسابقات هفته دوم لیگ برتر والیبال کشور در سالن فجر بندرعباس در جمع خبرنگاران، بیان داشت: در این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و بازیکنان تیم حدود 80 در صد از آن چیزی را که از آنان خواسته بودم در زمین به نمایش گذاشتند. وی با اشاره به بازی خوب تیم آلومینیوم هرمزگان افزود: اگر چه تیم ما از لحاظ بازیکن نسبت به تیم آلومینیوم برتر بود اما آنها هم تیم شایسته ای هستند و در این دیدار بازی خیلی خوبی را انجام دادند. سرمربی تیم والیبال ابومسلم خراسان اظهار داشت: ما اصلا تیم آلومینیوم را دست کم نگرفته بودیم و آنان با کمک هواداران هرمزگانی خیلی بر روی تیم ما فشار آوردند....
قوچان نژاد در خصوص هدف تیم والیبال ابومسلم خراسان در این فصل از لیگ برتر گفت: تیم ما در سالهای گذشته همواره برای سقوط نکردن به لیگ یک می جنگید اما در این فصل قصد داریم بازیهای بهتری را انجام دهیم و در پایان فصل در یک رتبه خوب قرار بگیریم.

وی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه ابومسلم خراسان، عنوان کرد: امیدوارم این مشکلات مالی در این فصل گریبان تیم والیبال ابومسلم را نگیرد و بتوانیم بدون دغدغه مالی بازیهای خوبی را در لیگ برتر به نمایش بگذاریم.