دیدار بین دو تیم والیبال جواهری گنبدكاووس و ابومسلم مشهد در نخستین هفته از آغاز رقابتهای لیگ برتر كشور به تعویق افتاد. سرپرست تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبدكاووس گفت: دیدار دو تیم جواهری گنبدكاووس و ابومسلم مشهد كه به بهانه آماده نبودن سالن به تعویق افتاد، برای تیم گنبدی غیر قابل قبول است. نازمحمد واحدی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بنده خود شاهد بودم در اولین جلسه سازمان لیگ كه سه ماه پیش برگزار شده بود، ریاست وقت سازمان لیگ به مشهدی‌ها اعلام كرده بود كه سالن مشهد امسال مجوز برگزاری لیگ را نخواهد داشت و دوستان مشهدی درست یك هفته مانده به آغاز بازی، تعمیرات این سالن را آغاز كرده اند....
بر اساس برنامه فدراسیون والیبال در هفته اول لیگ برتر قرار بود تیم بازرگانی جواهری گنبد كاووس در مشهد میهمان ابومسلم باشد ولی این دیدار با درخواست تیم مشهدی و موافقت فدراسیون والیبال به تعویق افتاد.
سرپرست تیم والیبال جواهری گنبد ادعا كرد: ما و همه اهالی والیبال دلیل این حركت تیم مشهد را می‌دانیم و آنها فقط به دلیل مشخص نبودن وضعیت بازیكنان خارجی و چند بازیكن دیگر اقدام به تعمیر سالن كرده و در نهایت تقاضای تعویق دیدار را نمودند.
واحدی با طرح این سوال كه شهرستان مشهد با آن همه عظمت به غیر از این سالن تعمیری، سالن دیگری برای برگزاری مسابقات والیبال ندارد ؟ گفت: 
تیم والیبال گنبدكاووس حتی پیشنهاد داد به دلیل آماده نبودن سالن مشهد این دیدار در گنبدكاووس برگزار شود كه مورد موافقت تیم مشهد قرار نگرفت.
وی افزود: امیدوارم شرایطی پیش بیاید كه افراد برای منافع تیمی خود اعتبار لیگ برتر یك كشور را به سخره نگیرند.
رقابت‌های والیبال لیگ برتر كشور به خاطر استراحت بیشتر بازیكنان ملی پوش بعد از رقابت‌های گوانگ جو، با یك هفته تاخیر آغاز شد.
قرار بود رقابتهای لیگ برتر والیبال از روز چهاردهم ماه جاری آغاز شود ولی با تصمیم سازمان لیگ، چند بازی به تعویق افتاد.
تیم والیبال گنبدكاووس در اولین دیدار خود روز پنجشنبه هفته جاری در سالن المپیك میزبان پتروشیمی بندر امام خواهد بود.
بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال مردان باشگاه‌های برتر كشور با حضور  ۱۶ تیم به صورت دوره‌ای رفت و برگشت و در دو گروه هشت تیمی پیگیری خواهد شد كه در پایان از هر گروه  ۴ تیم به دور حذفی (پلی آف) صعود خواهند كرد.