مالک باشگاه ابومسلم خراسان گفت: بمب خبری نقل و انتقالات ابومسلم را پس از رفع حاشیه های بوجود آمده می‌ترکانیم.اسماعیل وفایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر ابومسلم شرایط نسبتا خوبی دارد و برای اینکه مشکلات فصول گذشته اتفاق نیفتد از چندین روز پیش تمرینات آماده سازی را شروع کرده ایم.وی تصریح کرد: کماکان به قولهایی داده شده در خصوص صعود ابومسلم به لیگ برتر و نتایج قابل قبول در جام حذفی نیز پایبند هستم و تنها درخواست من از هواداران حمایت کامل از تیم خودشان است. وفایی در مورد اقدام مدعیان مالکیت ابومسلم در معرفی کادر مدیریتی این باشگاه گفت: در این زمینه فقط می توانم بگویم که آن باشگاه مبارک آقایان باشد و البته جواب دادن به این حاشیه ها کار من نیست و مسئولیت من این است که بی حاشیه و بی سر و صدا وظیفه ام را در قبال ابومسلم انجام دهم...

وی افزود: بنده و دیگر مسئولان ابومسلم کار خودمان را می کنیم و سعی بر این داریم به چنین حاشیه های بیهوده ای توجه نداشته باشیم زیرا توجه به این حاشیه ها، ما را از هدفی که برای این باشگاه تعریف کرده ایم دور می کند.

حاشیه ها به ابومسلم ضربه می‌زند

وی در پاسخ به اینکه "آیا این حاشیه ها به مجموعه ابومسلم ضربه نمی زند" گفت: قطعا بدانید که بوجود آوردن و پرداختن به این حاشیه ها نه تنها در برنامه ریزی های در نظر گرفته شده برای ابومسلم خلل واد می کند بلکه به تیم مردم خراسان ضربه می زند.

مالک باشگاه ابومسلم افزود: با این حال من نباید پاسخگوی این حاشیه سازی ها باشم و کسانی که بدنبال ضرر رساندن به آینده ابومسلم هستند باید دلایل به میان آوردن این مسائل را به مردم بگویند.

از طریق اکثر مراجع پیگیری کرده ایم

وفایی در خصوص واکنش باشگاه ابومسلم به اقدامات اخیر مدعیان مالکیت این باشگاه گفت: در این خصوص کارهایی که از سوی ما باید انجام می شد را انجام داده ایم، اگر قرار به شکایت باشد که شکایت کردیم، اگر باید به استاندار رجوع می شد که دکتر صلاحی اظهار نظر کرده اند.

وی ادامه داد: از طریق سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال هم پیگیر موضوع هستیم و همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز مسئله پیش آمده را به طور جدی بررسی می کند.

مهمترین مشکل ابومسلم حاشیه هاست

"گذشت زمان همه چیز را مشخص می کند"، وی با بیان این جمله گفت: من در هر صورت کاری که باید انجام دهم این است که تیم ثبات داشته باشد و امور مربوط به تیم انجام شود.

وی در پاسخ به اینکه "سرمربی فصل آینده ابومسلم چه کسی است" اظهار داشت: در حال حاضر علی حنطه بر سر تمرینات حضور دارد و در آینده تصمیم گیری های بعدی را لحاظ می کنیم اما مهمترین مشکلی که اکنون با آن مواجه هستیم همین حاشیه سازی مدعیان مالکیت ابومسلم است.

ناکامی احتمالی متوجه حاشیه سازی آقایان است

وفایی تأکید کرد: همین رفتار آقایان و موج منفی که پیرامون باشگاه ایجاد کرده اند سبب شد تا بسیاری از بازیکنان برجسته و شاخصی که مدنظر داشتیم از حضور در ابومسلم امتناع کنند.

وی با بیان اینکه "دود این حاشیه ها مستقیم به چشم ابومسلم و هوادارانش می رود" تصریح کرد: حاشیه سازی در ابومسلم قطع به یقین در آینده ابومسلم تأثیر گذار است و با توجه به این مسائل اگر ابومسلم نتواند به اهداف تعریف شده دست پیدا کند، باید همین آقایان بیایند و در زمان خودش پاسخگوی مردم باشند.

رسانه ها وارد ماجرا شوند

وفایی در پاسخ به اینکه "چطور باید به این حاشیه سازی ها پایان داد" به خبرنگار مهر گفت: به اعتقاد من برای یک بار هم که شده همه رسانه ها بیایند و با مسئولان ذیربط در این ماجرا مثل مراجع امنیتی - قضایی صحبت کنند و تکلیف این موضوع را یکسره کنند تا هم ابومسلم از این بحران خارج شود و هم اینکه مردم نتیجه نهایی را بدانند.

وی ضمن تأکید بر اینکه ابومسلم در فصل آینده باید به لیگ برتر صعود کند، افزود: بنده چندی پیش قولهایی مبنی بر صعود ابومسلم به لیگ برتر را به رسانه ها و مردم دادم و لازم است دوباره بگویم که به جز این موضوع، قطعا برنامه ریزی های خوبی برای حضور قدرتمندانه و مؤثر در مسابقات جام حذفی داریم.

پس از رفع حاشیه ها بمب هم می‌ترکانیم

"پس از برطرف شدن حاشیه ها، قطعا بمب هم می ترکانیم"، وفایی این جمله را گفت و افزود: تا زمانیکه حاشیه سازان و حاشیه ها در مورد ابومسلم وجود داشته باشد، نمی توانیم به طور مناسبی بر ابومسلم و نقل و انتقالات تمرکز داشته باشیم اما پس از برطرف شدن این حاشیه ها مطمئنا خبرهای خوشی در این زمینه برای هواداران داریم.

مالک باشگاه ابومسلم خراسان در خاتمه اظهار داشت: امیدوارم با حمایت هواداران و کمک رسانه ها و دست اندرکاران فوتبال خراسان بتوانیم ابومسلم را به لیگ برتر بیاوریم و البته قولهایی که بنده در مورد موفقیت این تیم در جام حذفی داده ام نیز به سرانجام مطلوب برسد.